Brak czasu! No tak nadszedł czas, kiedy to mam mniej czasu niż zwykle na pisanie tutaj. Niestety ostatni tydzień był dla mnie bardzo pracowity. Dopiero dzisiaj znajduję chwile, aby tutaj zrobić porządki.
Jak widzicie blog nabrał nieco innego wyglądu, Troszkę zmieniłem styl i oto taki efekt. Powinno się podobać. Notka innego typu niż zwykle, to coś nowego bo pisze o samym sobie.
Trochę to nietypowe, ale może czas na zmiany.
Skoro mowa o czasie, a bardziej o jego braku to właśnie chciałem na tym się skupić.
Obecny świat wymaga od nas wielkiego zaangażowania i poświęcenia się w pełni temu co robimy, przez co zaniedbujemy wiele spraw, ważnych spraw jak nasi bliscy. Bo to właśnie dla nich powinniśmy mieć najwięcej czasu i poświęcać im należytą uwagę. Kto nas wspiera i życzy nam najlepiej? Ooo tak właśnie rodzina i przyjaciele to duże wsparcie w ciężkich chwilach i za to powinniśmy im się odwdzięczyć chociażby chwilami spędzonymi w ich gronie.


 Osobiście nie lubię wymówek typu: Nie mam czasu! Moja dzisiaj jest niestety właśnie taka, ale to nie oznacza,że tak będzie zawsze. Planowanie chyba nie jest moją mocną stroną i może temu zaniedbałem trochę bloga. No ale wracając do tematu. Starajmy się nie usprawiedliwiać błahymi powodami. Mówmy szczerze co jest powodem naszego braku czasu, nie ograniczajmy się do tego stwierdzenia. Osoba, do której tak się zwrócimy może czuć się urażona i poczuć się odrzucona przez nas, czego chyba nie chcemy. Jeśli już nasz brak czasu to powód, aby nie spotykać się  z kimś kogo nie chcemy widywać, to w takiej sytuacji należy jasno i otwarcie z taką osoba przeprowadzić rozmowę i wytłumaczyć jaka jest sytuacja. Sytuację tego typu trzeba szybko rozwiązywać, aby nie pogłębiła się zła atmosfera między dwiema stronami konfliktu.

Jeden z pozytywów ostatnich dni to przekroczenie 10.000 wyświetleń! Działam dalej!


 No tak to może na tyle dzisiaj. Kolejny raz postaram się trochę bardziej się wysilić. Mam kilka pomysłów więc zabieram się do pracy. Pozdrawiam i niebawem kolejna notka;)

Do zobaczenia;)
22 Komentarze
avatar

Zgadzam się calkowicie :) Lepiej powiedzieć dokładniej co i jak nie czekając na pytanie z drugiej strony, bo druga strona zadając pytania i nie otrzymując w dalszym ciągu konkretnej odpowiedzi może czuć się hmmm jakby ta pierwsza strona wcale nie chciała nawegt pisac z ta drugą :O

Dodaj
avatar

Konkret .! :)
czekam na kolejny wpis ;)

Dodaj
avatar

ooo tak konkrety są wazne;)

Dodaj
avatar

No, no, konkretnie i na temat :D w 100% mogę się z tym zgodzić :D Pozdrawiam

Dodaj
avatar

Jejku ja też nie lubię jak ludzie usprawiedliwiają się tekstami typu "nie miałam czasu" to tylko wymówki! Jak się chce to się ZAWSZE znajdzie czas :D

https://alazielinska.blogspot.com/

Dodaj
avatar

Gratuluję tylu wyświetleń i życzę ich jeszcze więcej :) Chyba każdy się czasem tak usprawiedliwia, że nie ma czasu, ale to tylko wymówka :)
Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny! wy-stardoll.blogspot.com

Dodaj
avatar

Dokładnie jak sie chce to sie znajdzie;)
Dobre słowa ktorych mi tutaj zabraklo;)

Dodaj
avatar

Niestety masz racje;)
Dzieki Pozdrawiam;)

Dodaj
avatar

Gratuluję i życzę ci co raz większych sukcesów na blogu :>
też nie lubię wymówek z brakiem czasu ale niestety tak sie czasem zdarza :)
-Mój blog-

Dodaj
avatar

Dzięki wielkie ;) pozdrawiam

Dodaj
avatar

Dobrze piszesz. Moim zdaniem na wszystko znajdziemy czas, właśnie wakacje, to dla mnie czas na nauczenie się organizacji, kto wie, może się uda. Ogromne gratulacje i powodzenia nadal! Pozdrawiam!
dusiiiak.blogspot.com

Dodaj
avatar

też nie lubię takich wymówek, ale niestety czasem na prawdę się nie ma czasu :)
http://karik-karik.blogspot.com/

Dodaj
avatar

Dzieki wielkie;)
To powodzenia w nauce;p na pewno sie uda;)

Pozdrawiam

Dodaj
avatar

Oj, teraz mało się ma czasu na wszystko. Net i przyjemności go kradną. A to niedobrze. Choć z drugiej strony, nie każda osoba z rodziny zachowuje się wobec nas w porządku...

Dodaj
avatar

Gratuluję tylu wyświetleń ;D

Zapraszam:
unnormall.blogspot.com

Dodaj
avatar

OOj masz racje. No niestety nie

Dodaj