Szukanie miłości w internecie? Cześć. Luty praktycznie za nami. Miesiąc bardzo pozytywny, obfitujący w miłe i warte zapamiętania chwile. Oby takich więcej;) Mogę powiedzieć, że dobry okres za mną i mam nadzieje, że jeszcze lepszy przede mną. Co u Was?

 Dzisiaj temat, który jest wszędzie obecny i wiele osób ma z tym doświadczenia. Raz dobre, raz niestety nie. Każdy z nas szuka drugiej połówki. Znamy na to wiele sposobów.
Czy warto szukać szczęścia w internecie? Właśnie o tym dzisiaj!

 Poszukiwania miłości w ten sposób ma grono fanów jak i wielu przeciwników. Każda ze stron ma mocne argumenty. Która opcja jest lepsza? Czy warto?

 Osobiście widzę w tym plusy. Wiadome do osoby poznanej przez sieć trzeba ostrożnie się zbliżać, lecz w miarę upływu czasu dowiemy się jakie zamiary ma wobec nas poznana osoba. Wtedy to do nas należy decyzja co dalej!

 Plusy według mnie:

- Nie przegap szansy! 
Współczesny świat daję nam możliwość poznania interesującej nas osoby w jeden wieczór. Sieć daję nam wybór, sami decydujemy do kogo piszemy i z kim chcemy się poznać. Być może wśród tych ludzi jest twoja bratnia dusza. Nie możesz tego przegapić.

- Wiesz dużo więcej od początku!
Wiele osób łatwo nawiązuję kontakty w sieci, bo jest im łatwiej pytać o wiele rzeczy. To dobre rozwiązanie dla osób skrytych i wstydliwych. Zdjęcia, informację na portalach społecznościowych, to wszystko wiesz już na starcie. Wiele informacji na początek znajomości. To wielki plus. Na resztę przyjdzie czas na spotkaniu!

- Szukasz kiedy chcesz!
Nie ma ograniczeń czasowych. Masz chęć i wolną chwilę siadasz i zaczynasz poszukiwania. Zamiast spotykać się z przypadkowymi osobami podsuwanymi przez chcących "dobrze" przyjaciół - wybierz sam z kim chcesz się spotkać.

- Podobne sytuację!
Pisząc do kogokolwiek, poznajesz osobę w takiej samej sytuacji jak Ty! Ta osoba też szuka. Można zaoszczędzić sobie wielu rozczarowań poprzez wcześniejsze poznanie kandydata, nim dojdzie do właściwego spotkania!

"Dzisiaj kocham Cię jeszcze bardziej niż wczoraj, a nie możesz sobie nawet wyobrazić, jak bardzo kochałem Cię wczoraj."

 Kilka niewątpliwych plusów. Wiadome nie chodzi tutaj o to, aby siedzieć w domu i nie wychodzić do ludzi, bo można ich poznać w sieci. To tylko jedno z rozwiązań, a trzeba przyznać, że wiele osób w internecie poznało kogoś wartościowego.

 Co o tym myślicie? Warto według Was?

Trzymajcie cie;)


26 Komentarze
avatar

Hoho idealny post proszę pana ;) dobre pytanie czy warto szukać szczęścia w internecie ? Hmmm Szczerze mówiąc według mnie tak ;) są plusy i minusy tego oczywiście. Ale osobiście znalazłam to szczęście już dawno temu ;) i również znalazłam w połowie normalnego znajomego, z którym da się porozmawiać o wszystkim i wydaje mi się że zawsze mi pomoże nie licząc tych km :* :p świetny pomysł na nowy post ;) czekam na kolejny :*

Dodaj
avatar

W internecie można poznać fajnych ludzi,sama mam dość dobre doświadczenia z tego typu znajomościami. Niestety czasami w sieci można spotkać osoby,które mają złe zamiary,dlatego tak jak napisałeś,trzeba uważać :)

Pozdrawiam :)

Dodaj
avatar

Sieć jest cudowna do znajdowania nowych kontaktów ale osobiście nigdy nie weszłam na portal dla singli XD Relacje online buduje przez gry i inne takie - to niewymuszone, bardziej naturalne. Mamy najpierw jakiś wspólny cel a potem od slowa do słowa buduje się więź ;) i ryzyko oszustwa jest mniejsze bo ludzie idą tam grać, nie trollowac biedne panie. Trochę wiem co mówię - jestem w związku który tak powstał ;) Na dodatek na dużą odległość - domy rodzinne mamy 600km od siebie. Teraz jesteśmy obok tylko przez wspólne studia xd

Dodaj
avatar

Podzielam twoje zdanie. To fajnie. Dzięki za opinię :-) wkrótce następny :-)

Dodaj
avatar

No można poznać ciekawych ludzi tak :-) niestety wszędzie trzeba uważać :-) pozdrawiam

Dodaj
avatar

No ja też takich portali nie odwiedziłem :-),inaczej to się stało :-) pozdrawiam

Dodaj
avatar

Super post. Piszesz to z doświadczenia? Czy z obserwacji innych masz takie inspiracje?

Dodaj
avatar

wg mnie ma to zarówno sporo plusów jak i minusów :)
zapraszamy w wolnej chwili :)

Dodaj
avatar

Jakoś nigdy nie byłam za szukaniem drugiej połówki w internecie, mimo że sama mam tindera i inne podobne aplikacje zawsze podchodzę do tego z dużym dystansem

http://wooho11.blogspot.com/ - Zapraszam <3 Jeśli Ci się spodoba - zaobserwuj :* Na pewno się odwdzięczę :)

Dodaj
avatar

Moim zdaniem szukanie miłości w internecie nie jest czymś złym, jednakże zawsze należy być ostrożnym :) Pozdrawiam!
wy-stardoll.blogspot.com

Dodaj
avatar

Z doświadczenia tym razem;)
Dzięki

Dodaj
avatar

No to na pewno;) Zależy na kogo trafimy;)
Ok

Dodaj
avatar

Ostrożnie trzeba zawsze;) Okej;)

Dodaj
avatar

To na pewno racja;)
Pozdrawiam

Dodaj
avatar

Śliczny Blog :)
Co powiesz na wspl obs ? :)

http://believeinhimselfx33.blogspot.com/

Dodaj
avatar

Świetny post. Uważam, ze nie ma nic złego w poznawaniu nowych ludzi przez internet czy nawet tworzeniu w ten sposób związku. Jeśli dla kogoś to łatwiejszy sposób to czemu nie spróbować?

Dodaj
avatar

Dziękuję. Dokładnie masz rację :-)

Dodaj
avatar

Są pewne plusy i minusy. Myślę, że przez Internet jest o wiele łatwiej kogoś poznać, gdyż bariera wstydu jest o wiele mniejsza. Najważniejsze to zachować zdrowy rozsądek :)
Pozdrawiam!

lublins.blogspot.com

Dodaj
avatar

Dokładnie tak:-) pozdrawiam

Dodaj
avatar

Ja raczej wolałabym znaleźć kogoś w naturalnych okolicznościach ;)

Zapraszam :
unnormall.blogspot.com

Dodaj
avatar

Różnie to się układa :-) pozdrawiam :-)

Dodaj
avatar

Ja osobiście nic do tego nie mam, jest sporo plusów, ale to raczej nie dla mnie. Chciałabym kogoś poznać osobiście, nie przez internet :) Chociaż może zdążyć się wyjątek, różnie się zdarza :D
Pozdrawiam c; /~Kinga
Unpredictabble

Dodaj
avatar

No różnie bywa różnie;) Sam się przekonałem;)
Pozdrawiam

Dodaj
avatar

Sama jestem dość sceptycznie nastawiona do nawiązywania jakichkolwiek znajomości w Internecie, aczkolwiek - jeśli mam być szczera - osoby mające złe zamiary można spotkać wszędzie, nawet wśród najlepszych przyjaciół, których zna się nie od dziś. Na to nie ma absolutnie żadnej reguły...Randkowanie w Sieci to świetne rozwiązanie dla osób pochłoniętych pracą, zwyczajnie niemających gdzie poznać potencjalnego partnera lub - jak wspomniałeś - nieśmiałych. Pomimo że sama wolałabym trafić na swoją "wielką miłość" w świecie realnym, nie wykluczam, iż nie można znaleźć jej właśnie w Sieci.

Pozdrawiam serdecznie,
Karolina

Dodaj
avatar

Powodzenia;) Dzięki za Twoja opinię;)

Dodaj