Okiem faceta #5


 Witam wszystkich;) Kolejny tydzień minął od ostatniej notki, tak więc czas na nową. Pomysłów było kilka, ale zdecydowałem się na kontynuację tematyki porad. 
 Dzisiaj przychodzę z tematem, a właściwie z poradami dla każdej kobiety. Chodzi tutaj o kwestie wyboru: Porady dzięki którym facet wybierze Ciebie, a nie inną!

 Temat dość ciekawy, jako facet przyznam, że czytałem o tym wiele na różnych stronach i to co napiszę tutaj jest w pewnym stopniu zgodne z resztą.

 Zastanawiacie się pewnie nie raz, dlaczego facet, który Wam się podoba wybiera inną. Tak, wiele kobiet nie potrafi sobie wytłumaczyć tego. Często winę zwalają wyłącznie na siebie, doszukują w swojej osobie niedoskonałości, i na siłę dla kogoś próbują to zmienić. Nie tędy droga!
Jednak jest kilka rzeczy, które na pewną przypadają do gustu normalnym facetom, którzy szukają kobiet na poważnie, do stałego związku. Jeśli te sugestie są dla nich nie ważne i wolą od normalnej dziewczyny, kogoś kto tylko dobrze wygląda, to bądźcie pewne, że nie szukają poważnego związku.

 Co sprawi, że wybierze właśnie Ciebie?

 1. Szacunek do siebie.
Obecnie wiele kobiet by zdobyć faceta, który wpadnie im w oko robi wszystko, aby to osiągnąć. Często kosztem szacunku do samej siebie. Niestety, gdy kobieta zbyt szybko chce zdobyć faceta, i na siłę zainteresować go swoją osobą, dochodzi do nieciekawych sytuacji.  Pokaż, że jesteś kobietą z klasą i potrafisz być atrakcyjna bez wyzywających ubrań, czy też brutalnych zachowań. Panuj nad swoim zachowaniem, nie używaj nagminnie wulgarnych słów. 

 2. Uśmiech na twarzy.
Facet od razu zwróci uwagę na kobietę, która się uśmiecha. Gdy przejdziesz obok wymarzonego faceta obojętnie, i nie rzucisz mu się w oczy, ciężko będzie nadrobić złe pierwsze wrażenie. Zmuś go do myślenia. Uśmiechnij się i daj mu szanse na jego ruch. To rodzaj flirtu, który najbardziej jest opłacalny. Niech zapamięta Cię jako osobę uśmiechniętą. To działa bardzo pozytywnie.

 3. Schludny wygląd.
Wiele kobiet podążając za trendami i współczesną modą zapomina o tym, że nie każda z was wygląda jak modelka z wybiegu. To nic złego, faceci lubią różne kobiety, Nie wszystkim podobają się typowe modelki, większość szuka normalnej kobiety. Chodzi tutaj o odpowiedni ubiór. Umiejętność dobrania ubioru do okazji, warunków, sylwetki to wielki plus u klasowej kobiety.

 4. Bądź tajemnicza.
Facet, który Ci się podoba ma wielkie powodzenie u kobiet? Bądź lepsza od nich i zaintryguj go. Bądź otwarta, chętna do rozmowy, ale jednocześnie nie odkrywaj wszystkich kart, Nie okazuj mu zbytniego zainteresowania już na początku. Daj mu myśleć i wyciągać wnioski.

 Czy szacunek, tajemniczość,schludny wygląd i uśmiech na twarzy to przepis na szczęście? Nie do końca, to tylko cztery wskazówki jak zainteresować sobą faceta.
Pamiętaj! Nie szukamy modelek, które umieją tylko wyglądać, szukamy kobiet, które potrafią słuchać i wspierać, gdy tego potrzeba. Pozdrawiam;) Do następnego!

17 Komentarze
avatar

Bardzo ciekawe i mądrze napisane :). A Pan na dole całkiem przystojny :*

Dodaj
avatar

Jak zwykle mądrze napisane i z sensem ;) mądry jesteś :p uwielbiam czytać te wszystkie twoje notki ;) no a zdjęcie całkiem całkiem ;) Tylko na tym zdjęciu brakuje właśnie tego uśmiechu ;) pozdrawiam :*

Dodaj
avatar

A dzięki :-) całkiem ? Dobre :P

Dodaj
avatar

Oj jest taki minimalny zarys :-) pozdrawiam

Dodaj
avatar

Fajne te rady ;) Najbardziej podoba mi się ta z uśmiechem ;D
Pozdrawiam c; /~Kinga
Unpredictabble

Dodaj
avatar

To życzę dużo uśmiechu :-) pozdrawiam

Dodaj
avatar

Porady jak zawsze ciekawe ^^ Pozdrawiam!
wy-stardoll.blogspot.com

Dodaj
avatar

Jak dobrze przeczytać coś, co płynie prosto od faceta, który bezpośrednio to napisał, a nie z koloryzowanych czasopism, w których prawdy w prawdzie znikome ilości.
Pozdrawiam.

KIERUNKOWY48 (klik)

Dodaj
avatar

Dzięki za opinie;p
Pozdrawiam

Dodaj
avatar

Dobrze wiedzieć ;D

Zapraszam :
unnormall.blogspot.com

Dodaj
avatar

Lepiej widziec niz nie wiedziec;)

Dodaj
avatar

Bardzo przydatne wskazówki, przydadzą mi się na przyszłość. :D
Zapraszam do mnie:
angela-bloog.blogspot.com/?m=1

Dodaj
avatar

So cool, I love your pics!! Have a nice day doll! ❤

PS: Follow each other? Let me know!
Mary María Style

Dodaj
avatar

świetny pomysł, aby stworzyć taki post :)
Sandicious

Dodaj
avatar

Dzięki za opinie. pozdrawiam

Dodaj