Polecane #7


 Witam. Nie było mnie tutaj dłużej niż zwykle. Post raz na tydzień, był dobrym osiągnięciem, jak dla mnie. Tego się będę trzymać. Co u Was? Ktoś zdaję maturę? Powodzenia. Jak cześć z polskiego? Podobno nie ma się co bać, ale to jak co roku hehe. U mnie wszystko układa się w jak najlepszym porządku. Także byle do przodu.
 Dzisiaj coś co polecam, mieszanka różnego typu muzyki, do tego film, który ostatnio mi się spodobał, i polecana aplikacja;)
Zapraszam do właściwej części;)


 O tym polskim producencie, było już głośno. Nowa propozycja także jest według mnie świetna. Znacie? 2 miliony wyświetleń w tydzień robi wrażenie;)

C-BooL - DJ Is Your Second Name ft. Giang Pham


Alan Walker, tutaj nie trzeba nic dodawać. Trzyma poziom!

    Alan Walker Style l Kiel - Lost                             Alan Walker Style | Damia'N - To Believe                                                                                                                                                                                                                  Italobrothers - Summer Air                                    ItaloBrothers - Hasselhoff 2017

Pora na film, który oglądałem niedawno. Adam Sandler zawsze kojarzył mi się z rolami "głupków". Wam też? A tutaj mała niespodzianka.


Magik z Nowego Jorku (2014)
Adam wciela się w rolę szewca, który odziedziczył warsztat po ojcu. Jego życie płynie według określonego schematu, aż tu do momentu pewnego przypadkowego odkrycia w swojej piwnicy. Dostaję szanse by wskoczyć w życie swoich klientów. Jak na tym wyjdzie? Czy ta zmiana zachwieje jego monotonnym życiem? ZOBACZCIE -Link do filmu
Na koniec coś innego. Każdy z nas korzysta z messengera. Tak wiele osób nie wyobraża sobie komunikacji z innymi bez tej aplikacji. Z racji, że ostatnie aktualizację są dla mnie do niczego i wprowadzają wiele dziwnych niepotrzebnych dodatków, co dodatkowo obciąża telefon a także zajmuję masę miejsca proponuję wersję lite.

Oto ona: 
                                   
 Aplikacja niewiele zajmuję, bo tylko niecałe 12MB(w porównaniu zwykła wersja waży ponad 250MB). Do tego wygląda jak starsze wersję normalnej wersji messengera. Zużywa mniej danych pakietowych, mniej obciąża pamięć telefonu. Idealne rozwiązanie dla osób, które korzystając z messengera potrzebują pisać, wysyłać zdjęcia lub też korzystać z naklejek.  
Idealna dla ludzi, którzy oczekują mniejszego obciążenia telefonu, przy okazji nie tracąc źródła kontaktu ze znajomymi.

Co o tym myślicie? Pozdrawiam. Zapraszam na kolejne posty. Miłego wieczoru;)


6 Komentarze
avatar

No Siemka :D co do filmu oglądane ;) Sandler taki śmieszek w filmach pozdrawiam ;)

Dodaj
avatar

Alan Walker- uwielbiam :D
natalie-forever.blogspot.com

Dodaj
avatar

Smieszek a tu nie do konca;)

Dodaj
avatar

Niektóre utwory są całkiem fajne ^^ Pozdrawiam!
wy-stardoll.blogspot.com

Dodaj
avatar

O kurcze, nie widziałam tego filmu! Koniecznie muszę to nadrobić, bo uwielbiam Adama :)

http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com

Dodaj